Náš príbeh | Darceking.sk - jedinečné darčeky, ktorými prekvapíš!

Celé sa to začalo „lovecachingom“

 

A ešte predtým – úplne prvým štartérom – bola samozrejme láska ❤️.
Odkedy sme sa ako Anička a Rasťo spoznali, snažili sme sa vymýšľať si navzájom rôzne darčeky 🎁, ktoré by niesli osobné posolstvo a najmä vyjadrovali veľkosť našich citov. Blížilo sa naše piate výročie a vo svete, ako aj na Slovensku, prepukol “geocachingový” ošiaľ.
Keďže sme spolu veľa prežili, o miesta, kam by sa dali ukryť “kešky”, nebola núdza. Všetci vieme, že muži radi hľadajú, skúmajú a ženy zase spomínajú. A vypálilo to fantasticky, užili sme si naozaj nádherný deň 😊.  

Vtedy v nás skrsla myšlienka – podeliť sa o tento nápad, ktorého podstatou sú skvelé zážitky vo dvojici, aj s inými ľudmi. Nápad sa zrealizoval a výsledkom je prvý unikátny produkt “lovecaching“. 

Špeciálnymi darčekmi sme potom radi obdarúvali aj našich najbližších. Pozháňať však darček šitý na mieru bolo mnohokrát nemožné, alebo neskutočne predražené. O čase strávenom hľadaním firiem a možností nehovoriac. A tak sme sa rozhodli, že skúsime vytvoriť firmu, kde sa ľudia ako my, môžu sami realizovať. Kde si môžu darček pre svoju blízku osobu, kamaráta, kolegu, starého rodiča pripraviť sami a podľa vlastných predstáv. 

Našim cieľom je ponúkať čo najviac personalizovaných darčekov. Snažíme sa vymýšľať aj také produkty, ktoré na Slovensku ešte nie sú. Ak neviete, čím obdarovať, ponúkame aj praktické darčeky, ako napríklad ekologické bambusové kefky, na ktoré nebude sadať prach alebo neskončia v koši, samozrejme, použité už áno 😉. 

Chceme poskytovať služby maximálne zamerané na spokojnosť zákazníka – vás. Budeme neustále pracovať a vymýšľať nové produkty, nové dizajny, aby sme pokryli všetky vaše potreby, všetky blížiace sa sviatky a príležitosti. 

Cesta k vzniku Darčeking.sk bola teda romantická, ale aj náročná. Ale to je asi začiatok každého podnikania 😊. 

Napriek všetkým ťažkostiam a útrapám sme už tu a chceme vám ponúknuť zážitok z prípravy vlastného osobného darčeka ušitého na mieru. Takého, ktorý si vytvoríte len podľa vašich predstáv. V neposlednom rade nechceme prinášať radosť len vám, ale najmä obdarovaným.

Ak sa vám bude naša práca páčiť, dajte nám vedieť – verte nám, poteší nás to. 
Ak vám bude čokoľvek prekážať, potom sa nám ozvite určite. Vyvinieme všemožné úsilie, aby sme to napravili. 

Ak by ste hľadali darček, ktorý chcete podarovať blízkej osobe, šéfovi do práce, alebo komukoľvek inému a nenájdete ho v našej ponuke, ozvite sa nám – pokúsime sa ho pripraviť na mieru. 

Posledná vec na záver – sme malá rodinná firma, žiadna veľká korporácia.
Čo nestihneme pre vás pripraviť cez deň, dobehneme večer …uložíme deti spať a ide sa makať 😊.

Vaše očakávania budeme riešiť osobne a s úspechmi sa deliť spoločne.

——————-

Anka a Rasťo @ darceking.sk

1.11.2019